להשיב את ההרמוניה לחיים
טיפולים, קורסים וארועים בישראל עם רון פז (נראיין)

מוזיקאי יוצר, מורה למדיטציה ופילוסופיית היוגה, מורה של מורים ומטפלים בתטא הילינג. מטפל בקליניקה בחדרה או במפגשים טלפוניים/און ליין לשיחות ייעוץ, תהליכי ריפוי מעולם התטא הילינג ושירת הלב ולימוד היוגה של הלב, פילוסופיית חיים מלאה בתובנות לכל אדם שמחפש את הדרך למציאת הרמוניה בחיים.

ברוכים הבאים לאתר בעברית. כאן אפשר לראות פעילויות קרובות בישראל. בעשייה שלי אני יוצר מרחבי ריפוי במגוון אופנים שונים. כמורה לתטא הילינג אני מכשיר מטפלי תטא הילינג ומלווה מורים בתהליכים מתמשכים. בקילינקה שלי אני משתמש במגוון כלים בהתאם לצורך של הלקוח/ה. דרך עולם התטא הילינג אנחנו צוללים אל תת המודע להבין מהלכים של הנפש, לתת תמיכה או לשנות בעת הצורך את מהלכי החיים ליצירת שינוי הרמוני ומועיל. כיוגי אני צועד את הדרך למעלה מ30 שנה, מגיל צעיר מאוד, ומשתמש בעקרונות הבסיסיים שהיוגה מציעה ליצירת חיים בריאים ומאוזנים בכל הרמות. בשנה האחרונה אני גם מלמד באופן פרטי אנשים ונשים שרוצים ורוצות לשיר. התהליך עובר דרך ריפוי ותרגולי שירה מתמשכים, תהליך מוגבל למינימום של מפגש שבועי למשך חודש כדי לראות תוצאות עד סיום התהליך, הרבה ממשיכים ומעמיקים את הריפוי כמו גם את יכולות השירה וההנחייה שלהם. כמוזיקאי, אני מנחה מעגלי שירה פרטיים בהזמנה ומשתתף בפרוייקטים שונים בין אם בשירת מנטרות או בשירה עברית מקודשת, במסגרות שונות, מהן התנדבותיות ומהן כאלו שעוזרות בפרנסת הבית. בשנתיים וחצי האחרונות אני מנחה מדיטציה יומית בזום, המדיטציה מועברת באנגלית לקבוצה של משתתפות ומשתתפים מרחבי העולם. בהם תלמידים משנותיי בנדודים עם הקורס: הגוף שר או באשרמים של ארגון היוגה העולמי שיבננדה, בו העברתי את מרבית שנות ההתבגרות שלי. כמו גם את שנותיי הראשונות. באתר הזה ניתן ליצור קשר ולהרשם למפגש אישי, לטיפול, ייעוץ או לימוד פרטי של קורסי התטא הילינג השונים. לפרטים נוספים ועוד הרבה תוכן אפשר גם להכנס לאתר באנגלית, אתר מקיף בהרבה מבחינת תכנים ושירותים אותם אני מציע, ובכל מקרה כל השירותים ניתנים גם באנגלית וגם בעברית (מלבד מדיטציית הבוקר בימים ראשון עד שישי שמתקיימת בשפה האנגלית)

הגוף שר
קורס שירת הלב של התטא הילינג
ב16-17 בדצמבר יתקיים הקורס הקרוב בהנחייה משותפת של רון ונעם פז. מארחת הקורס נגה בן ישראל, בקיבוץ שריד שבגליל.
להרשמה
מה בעצם אני מציע

1
פגישות ייעוץ לימוד וטיפול

טיפולים אחד על אחד: מפגש חד פעמי או ארבעה מפגשים בני שעה

2

קורס תטא הילינג הגוף שר בישראל

תטא הילינג יש טכניקה שנקראת שירת הלב (The Heart Song). זאת דרך לשחרר עצב באמצעות הקול והגוף."

השיחה התנהלה עם ויאנה בקורס היסוד שלמדתי איתה. יומיים אחרי זה, בקורס המתקדם היא אמרה לנו - יש כל כך הרבה עצב בחדר שאני מתקשה לנשום. בואו נשחרר חלק מהמטענים הכבדים שיש כאן."

3
קורסי תטא הילינג

קורסי תטא הילינג פרטיים בזום או במפגש בקליניקה בחדרה

4
שיעורי בהאקטי יוגה

שיעורי בהאקטי יוגה (היוגה של הלב) פילוסופיה ותרגול, הכוללים לימוד ותרגול שירה

5

תרגול בוקר יומי

6

ספריית מדיטציות מוקלטות (באנגלית)

7

(קורס מוקלט: (באנגלית

(קורס מוקלט: חמש הנקודות לבריאות מיטיבה (באנגלית Rise beyond fear and doubt

מפגשי מדיטציה יומיים

מפגשי המדיטציה ומעגלי הריפוי מתקיימים 6 ימים בשבוע. זמן לכוון את הלב למקום שבו אנחנו זוכרים את הטוב, את

האהבה ואת הפוטנציאל הגלום בתרגול מתמשךימים ראשון עד שישי בשעה 8:30 בבוקר

להרשמה

הקוואליה

בהופעה בירושלים ב15 לדצמבר בפסטיבל המאוול
הקוואליה: מזמור לתודה
אחת מהאהבות שלי, הקוואליה, יצירה משותפת של ירון פאר ושלי, יחד עם חבורת המופלאים שאתנו. ההופעה הקרובה תתקיים במסגרת פסטיבל המאוול בירושלים ב15 לדצמבר. :
צור קשר
נראיין ג'יוטי רון פז
Email: office.narayanjyoti@gmail.com
All photo and video materials belong to their owners and are used for demonstration purposes only. Please do not use them in commercial projects.